Usługi

Kancelaria Tłumaczeń ENP obsługuje Klientów prywatnych i biznesowych od 2005 roku. Przywiązujemy ogromną wagę do ustaleń z Klientami w zakresie jakości oraz terminów realizacji. W naszej Kancelarii nie ma spóźnień, ani niezapowiedzianych telefonów z prośbą o przesunięcie terminu. Dzięki temu nasza Kancelaria może poszczycić się stale rosnącą liczbą zadowolonych Klientów.

Nie ma dla nas zlecenia nie do wykonania, ponieważ grono naszych tłumaczy obejmuje specjalistów z każdej branży i kombinacji językowej. Nasi tłumacze pisemni i ustni pracują dla Was w każdym zakątku świata. Nasza bogata oferta obejmuje także języki rzadkie, m.in. grecki, arabski, japoński, pendżabski, fiński, czy suahili. Instrukcja obsługi w piętnastu językach, tłumaczenie z języka hiszpańskiego na chiński, tłumaczenie przysięgłe na ślubie na Cyprze, czy Bali? Dla nas to nie problem! Napisz do nas, otrzymasz ofertę w kwadrans!

W czym możemy Ci pomóc?

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe oraz tzw. tłumaczenia potwierdzone w 100 językach.

Copywriting

Efektywny copywriting w 100 językach – content na strony www, mailingi, newslettery, copy na potrzeby kampanii w social mediach….

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne zwykłe i przysięgłe, konsekutywne i symultaniczne, tele-/ wideokonferencje w dowolnym miejscu na świecie.

Lokalizacja stron www

Lokalizacja (tłumaczenie) stron internetowych i dostosowanie treści oraz wyglądu strony www na potrzeby rynku zagranicznego.

Korekta i redakcja

Korekta językowa sporządzonych tłumaczeń przez native speakera, niezależnego weryfikatora oraz korekta edytorska.

Obsługa social media

Obsługa fanpage Twojej firmy w social mediach w dowolnym języku – Facebook, Instagram, LinkedIn i inne platformy.

Zleć tłumaczenie online i odbierz 5% rabat dla nowych Klientów!