FAQ

Na jednej stronie tłumaczenia, zależnie od np. rozmiaru czcionki, może zmieścić się różna ilość tekstu. Z tego powodu strony tłumaczenia rozliczane są nie na podstawie stron (kartek) fizycznych, a obliczeniowych. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości 1 strona obliczeniowa tłumaczenia uwierzytelnionego (tzw. przysięgłego) liczy 1125 znaków ze spacjami. Strona tłumaczenia zwykłego liczy 1600 znaków ze spacjami.

Kosz tłumaczenia zależy od wielu czynników – np. tłumaczenie z języka polskiego na angielski będzie tańsze, niż np. przekład bezpośrednio z języka niemieckiego na chiński. Jeżeli chcesz poznać całkowity koszt tłumaczenia, prześlij dokumenty do bezpłatnej wyceny TUTAJ.

TAK! Po przesłaniu dokumentów do wyceny, zawsze sporządzamy ostateczną wycenę tłumaczenia. Zlecając tłumaczenie u nas, masz 100% pewność, że podany przez nas koszt usługi nie zmieni się nawet o złotówkę.

U nas zlecisz u nas tłumaczenie w zaledwie 15 minut, bez wychodzenia z domu i bez zbędnej biurokracji. Prześlij dokumenty do tłumaczenia TUTAJ. Możesz je nawet wysłać przez Facebooka (ikonka czatu w prawym dolnym rogu), czy poprzez SMS lub komunikator Whatsapp/Viber pod numerem +48509794192.

Czas realizacji tłumaczenia zależy od wielu czynników. Bardzo często tłumaczenia są gotowe nawet w ciągu tego samego dnia. Dokładny termin realizacji ustalamy zawsze wraz z wyceną. Współpracując z naszą Kancelarią masz pewność, że Twoje tłumaczenie będzie gotowe co do ustalonej godziny.

Po akceptacji wyceny zapłacisz za tłumaczenie przelewem bankowym, kartą lub przez PayPal. Po podpisaniu Umowy o współpracy, jako nasz stały Klient, masz także możliwość negocjacji terminu płatności.

Oczywiście, przy każdym zamówieniu wystawiamy fakturę VAT. Z każdą wyceną generowana jest faktura Proforma, a po zaksięgowaniu wpłaty zawsze wystawiana jest faktura VAT.

Tak, możemy wykonać takie tłumaczenie – oczywiście pod warunkiem, że przesłane skany lub zdjęcia dokumentów są czytelne.

Tak, nasi tłumacze ustni są do Twojej dyspozycji w każdym zakątku świata. Tłumacz może przyjechać na spotkanie do Twojej firmy, a nawet na ślub, konferencję, czy spotkanie za granicą.

Nasza Kancelaria przyjmuje zlecenia przez całą dobę, przez 365 dni w roku. Doskonale wiemy, że czasem tłumaczenie nie może “poczekać” na następny dzień roboczy, dlatego uruchomiliśmy dla naszych Klientów całodobowe biuro obsługi.

Tak, nasi Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty. Udzielamy różnego rodzaju rabaty stałe i czasowe, np. rabaty dla nowych/stałych Klientów, co miesiąc informujemy także o aktualnych rabatach na poszczególne rodzaje tłumaczeń/pary językowe.

MASZ PYTANIA?

Napisz lub zadzwoń do nas! Całodobowa obsługa Klienta jest dostępna pod numerem 48509794192 (także Whatsapp/Viber).