Biuro Tłumaczeń Szczecin

BIURO TŁUMACZEŃ SZCZECIN

Poszukiwania profesjonalnego i terminowego tłumacza spędzają Ci sen z powiek? Współpracowałeś z wieloma biurami tłumaczeń, ale żadne z nich nie spełniło Twoich oczekiwań? Nie szukaj dalej! ENP Biuro Tłumaczeń Szczecin z pewnością spełni wszystkie wymogi w zakresie obsługi językowej i obsługi social media. KancelariaTlumaczen.pl to ogólnopolska sieć biur tłumaczeń, zrzeszająca tysiące tłumaczy z Polski i zagranicy, gotowych do realizacji Twojego zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, a przekład Twoich dokumentów trafia automatycznie do jednego z naszych zawodowych tłumaczy.

Potrzebne Ci dobre biuro tłumaczeń w Szczecinie? Wypróbuj naszą kancelarię!

Nasza platforma tłumaczeniowa umożliwia szybkie i proste zlecenie tłumaczenia w 100 językach, bez wychodzenia z domu, czy biura. Wystarczy, że prześlesz dokumenty do bezpłatnej wyceny, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu zaledwie 15 minut i zajmie się całą resztą. Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie całego kraju i za granicą, a także online. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolną ilość zleceń, także tłumaczenia ekspresowe. Dzięki błyskawicznej wycenie, nasi Klienci znają koszt usługi przed zleceniem tłumaczenia, a także ustalony co do godziny termin realizacji. Cenimy wygodę naszych Klientów – u nas załatwisz wszystko zdalnie, bez konieczności wymiany serii e-maili i bez dzwonienia. Czas to pieniądz, a my działamy błyskawicznie i cenimy Twój czas.

Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy dla naszych Klientów ponad 130 tysięcy zleceń i przetłumaczyliśmy ponad 83 miliony słów. Oferujemy każdy rodzaj tłumaczeń – zarówno pisemne i ustne, m.in. tłumaczenia specjalistyczne (tłumaczenia medyczne, techniczne, finansowe, prawne itp.), tłumaczenia pisemne uwierzytelnione, tzw. przysięgłe oraz tłumaczenia poświadczone (także tłumaczenia w formie cyfrowej, opatrzone Kwalifikowanym Podpisem Elektronicznym) oraz tłumaczenia ustne zwykłe i przysięgłe (konsekutywne, symultaniczne, telekonferencje, wideokonferencje itp.). Nasza agencja tłumaczeń oferuje także lokalizację i tłumaczenie stron internetowych, artykułów, blogów, czy książek. Przyjmujemy do realizacji zlecenia już od 1 strony – nie obowiązuje u nas żadne wymagane minimum, jak w innych biurach tłumaczeń. Za zamówione tłumaczenia zapłacisz przez internet (szybki przelew, karta, PayPal) lub przelewem na konto bankowe. Stali Klienci, po podpisaniu umowy o współpracy, mogą liczyć na odroczone terminy płatności. Wypróbuj nasze biuro tłumaczeń i odbierz 5% rabat dla nowych Klientów!

ZAMÓW TŁUMACZENIE ONLINE

Skorzystaj z formularza i prześlij dokumenty do tłumaczenia. Dokumenty można przesłać także bezpośrednio na nasz adres mailowy info@KancelariaTlumaczen.pl oraz przez Whatsapp/Viber na numer +48509794192.

Przy pierwszym zleceniu otrzymasz od nas 5% rabatu, niezależnie od rodzaju tłumaczenia i pary językowej.